Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 469 811 000
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
+420 469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Servery, zálohování
  3. Příslušenství k zálohovacím systémům

Příslušenství k zálohovacím systémům

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 327 produktů
Stav
Výrobce

Baterie - Fiamm 12 FGL27 (12V/27Ah), životnost 10let

-472 Kč
Sleva -472 Kč
2 589 Kč3 061 Kč bez DPH
na dotaz
2 589 Kč3 061 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Baterie náhradní.

HP 3PAR 10000 2-port 10Gb Converged Network Adapter Card

-23 477 Kč
Novinka
Sleva -23 477 Kč
Novinka
134 275 Kč157 752 Kč bez DPH
na dotaz
134 275 Kč157 752 Kč bez DPH
Porovnat
HP 3PAR 10000 2-port 10Gb Converged Network Adapter Card.

HP 3PAR 10000 2m Expansion IEC Rack

-37 740 Kč
Novinka
Sleva -37 740 Kč
Novinka
242 447 Kč280 187 Kč bez DPH
na dotaz
242 447 Kč280 187 Kč bez DPH
Porovnat
HP 3PAR 10000 2m Expansion IEC Rack.

HP 3PAR 10000 2m Expansion NEMA Rack

-37 740 Kč
Novinka
Sleva -37 740 Kč
Novinka
242 447 Kč280 187 Kč bez DPH
na dotaz
242 447 Kč280 187 Kč bez DPH
Porovnat
HP 3PAR 10000 2m Expansion NEMA Rack.

HP 3PAR 10000 4-port 8Gb Fibre Channel Adapter

-46 369 Kč
Novinka
Sleva -46 369 Kč
Novinka
265 211 Kč311 580 Kč bez DPH
na dotaz
265 211 Kč311 580 Kč bez DPH
Porovnat
HP 3PAR 10000 4-port 8Gb Fibre Channel Adapter.

HP 3PAR 10000 4-port 8Gb Fibre Channel Upgrade Adapter

-48 871 Kč
Novinka
Sleva -48 871 Kč
Novinka
307 288 Kč356 159 Kč bez DPH
na dotaz
307 288 Kč356 159 Kč bez DPH
Porovnat
HP 3PAR 10000 4-port 8Gb Fibre Channel Upgrade Adapter.

HP 3PAR 10000 40-disk Drive Chassis Rack-mount Kit

-12 319 Kč
Novinka
Sleva -12 319 Kč
Novinka
77 466 Kč89 785 Kč bez DPH
na dotaz
77 466 Kč89 785 Kč bez DPH
Porovnat
HP 3PAR 10000 40-disk Drive Chassis Rack-mount Kit.

HP 3PAR 10000 Upgrade 2-port 10Gb Converged Network Adapter Card

-24 704 Kč
Novinka
Sleva -24 704 Kč
Novinka
155 337 Kč180 041 Kč bez DPH
na dotaz
155 337 Kč180 041 Kč bez DPH
Porovnat
HP 3PAR 10000 Upgrade 2-port 10Gb Converged Network Adapter Card.

HP 3PAR 100m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable

-2 567 Kč
Novinka
Sleva -2 567 Kč
Novinka
15 641 Kč18 208 Kč bez DPH
na dotaz
15 641 Kč18 208 Kč bez DPH
Porovnat
HP 3PAR 100m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable.

HP 3PAR 10400 Standalone Rackmount kit

-24 403 Kč
Novinka
Sleva -24 403 Kč
Novinka
153 441 Kč177 844 Kč bez DPH
na dotaz
153 441 Kč177 844 Kč bez DPH
Porovnat
HP 3PAR 10400 Standalone Rackmount kit.

HP 3PAR 10m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable

-891 Kč
Novinka
Sleva -891 Kč
Novinka
5 859 Kč6 750 Kč bez DPH
na dotaz
5 859 Kč6 750 Kč bez DPH
Porovnat
HP 3PAR 10m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable.

HP 3PAR 4GB (2x2GB DIMMs) F-Class Upgrade Controller Cache

-4 883 Kč
Novinka
Sleva -4 883 Kč
Novinka
28 394 Kč33 277 Kč bez DPH
na dotaz
28 394 Kč33 277 Kč bez DPH
Porovnat
HP 3PAR 4GB (2x2GB DIMMs) F-Class Upgrade Controller Cache.
Zpracování dat
Schovat