D-Link DIS-H60-24 průmyslový zdroj 24V, 60W
Výrobce:D-Link
Kód produktu:i54_51200033
Part number:DIS-H60-24
EAN:790069437847
Záruka:36 měsíců (IČ 36 měsíců)
Popis
D-Link DIS-H60-24 je 60W 24VDC průmyslový pulzní napájecí zdroj s montáží na DIN lištu, s jističovým profilem.
*Ultra tenké provedení 52,5mm (3SU)
*Druh zdroje: AC/DC
*Vstup: 85-264VAC
*Výstup: 21,6 ~ 29V DC, 0 ~ 2,5A
*Bez zátěže spotřeba menší než 0,3W
*Ochrany proti zkratu, přetížení, přepětí
*Izolace třídy II
*Splňuje LPS (Limited power source)
*Pasivní chlazení konvenčním prouděním okolního vzduchu
*Provozní teploty -30°C až +70°C
*Montáž na DIN lištu TS-35/7,5 nebo TS-35/15
*LED indikace zapnutí
*Rozměry: 52,5 x 90 x 54,5 mm (šířka x výška x hloubka)