D-Link DIS-N480-48 průmyslový zdroj 48V, 480W
Výrobce:D-Link
Kód produktu:i54_51200035
Part number:DIS-N480-48
EAN:790069437861
Záruka:36 měsíců (IČ 36 měsíců)
Popis
D-Link DIS-N480-48 je 480W 48VDC průmyslový pulzní napájecí zdroj s montáží na DIN lištu.
*480W 48VDC DIN Rail PSU
*Vstup: 90 ~ 264VAC
*Výstup: 48 ~ 55V DC
*Montáž na DIN lištu TS-35 / 7,5 nebo 15
*-20 ~ 70°C provozní teplota