Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 469 811 000
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
+420 469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

Konvertory

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Možnosti rozšíření
Konvertor dle typu
Technologie konvertoru
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 17 produktů
Stav
Výrobce
Možnosti rozšířeníKonvertor dle typuTechnologie konvertoru

Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)

-212 Kč
Doprodej
Sleva -212 Kč
Doprodej
1 181 Kč1 393 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 181 Kč1 393 Kč bez DPH
Porovnat
Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100Base-TX - 100Base-FX (ST), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x97mm), bridge..

Planet konvertor FTP-802, 10/100BaseFX (SC), PoE injektor 802.3af

-636 Kč
Sleva -636 Kč
1 451 Kč2 087 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
1 451 Kč2 087 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode.

Planet konvertor GT-1205A, 1x 10/100/1000Base-T, 2x SFP

-505 Kč
Novinka
Sleva -505 Kč
Novinka
2 080 Kč2 585 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
2 080 Kč2 585 Kč bez DPH
Porovnat
1x 10/100/1000Base-T, 2x SFP.

Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC)

-296 Kč
Sleva -296 Kč
1 642 Kč1 938 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 642 Kč1 938 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode.

Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/1000Base-LX (SC)

-318 Kč
Sleva -318 Kč
1 769 Kč2 087 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 769 Kč2 087 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor pro optiku typu: Single mode kabely.

Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11

-549 Kč
Sleva -549 Kč
2 252 Kč2 801 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
2 252 Kč2 801 Kč bez DPH
Porovnat
Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11.

Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11

-623 Kč
Novinka
Sleva -623 Kč
Novinka
2 554 Kč3 177 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
2 554 Kč3 177 Kč bez DPH
Porovnat
Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11.

Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45

-612 Kč
Sleva -612 Kč
2 511 Kč3 123 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
2 511 Kč3 123 Kč bez DPH
Porovnat
Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45.

TP-Link MC100CM - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, MM, 2km

729 Kč
Ihned k odeslání
729 Kč
Porovnat
Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, MM, 2km.

TP-Link MC110CS - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, SM, 20km

Akce
Akce
729 Kč
Ihned k odeslání
729 Kč
Porovnat
Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, SM, 20km.

TP-Link MC111CS - Fiber media konvertor 10/100, SC, 20km

729 Kč
Ihned k odeslání
729 Kč
Porovnat
Fiber media konvertor 10/100, SC, 20km.

TP-Link MC112CS - Fiber media konvertor 10/100, SC, 20km

729 Kč
Ihned k odeslání
729 Kč
Porovnat
Fiber media konvertor 10/100, SC, 20km.
Zpracování dat
Schovat