Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 469 811 000
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
+420 469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

Konvertory

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Možnosti rozšíření
Konvertor dle typu
Technologie konvertoru
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 20 produktů
Stav
Výrobce
Možnosti rozšířeníKonvertor dle typuTechnologie konvertoru

Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)

-210 Kč
Doprodej
Sleva -210 Kč
Doprodej
1 209 Kč1 419 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 209 Kč1 419 Kč bez DPH
Porovnat
Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100Base-TX - 100Base-FX (ST), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x97mm), bridge..

Planet IGT-905A Konvertor, 1x 1000Base-T,1x SFP port, Web, SNMP, VLAN, shaper, filter

-1 388 Kč
Doprodej
Sleva -1 388 Kč
Doprodej
1 602 Kč2 990 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
1 602 Kč2 990 Kč bez DPH
Porovnat
1x 1000Base-T,1x SFP port, Web, SNMP, VLAN, shaper, filter.

Planet konvertor FTP-802, 10/100BaseFX (SC), PoE injektor 802.3af

-226 Kč
Sleva -226 Kč
1 925 Kč2 151 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
1 925 Kč2 151 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode.

Planet modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX (SC)

-270 Kč
Sleva -270 Kč
1 264 Kč1 534 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 264 Kč1 534 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode; Možnosti rozšíření:Modularita konvertoru.

Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC)

-290 Kč
Sleva -290 Kč
1 686 Kč1 976 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 686 Kč1 976 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode.

Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/1000Base-LX (SC)

-566 Kč
Sleva -566 Kč
1 562 Kč2 128 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 562 Kč2 128 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor pro optiku typu: Single mode kabely.

Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11

-621 Kč
Sleva -621 Kč
2 014 Kč2 635 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
2 014 Kč2 635 Kč bez DPH
Porovnat
Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11.

Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11

-928 Kč
Novinka
Sleva -928 Kč
Novinka
2 282 Kč3 210 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
2 282 Kč3 210 Kč bez DPH
Porovnat
Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11.

Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45

-716 Kč
Sleva -716 Kč
2 223 Kč2 939 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
2 223 Kč2 939 Kč bez DPH
Porovnat
Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45.

Repotec Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC), 15km

690 Kč
Ihned k odeslání
690 Kč
Porovnat
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika singlemode.

TP-Link MC100CM - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, MM, 2km

-38 Kč
Sleva -38 Kč
894 Kč932 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
894 Kč932 Kč bez DPH
Porovnat
Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, MM, 2km.

TP-Link MC110CS - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, SM, 20km

-38 Kč
Akce
Sleva -38 Kč
Akce
894 Kč932 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
894 Kč932 Kč bez DPH
Porovnat
Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, SM, 20km.
Zpracování dat
Schovat