Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 469 811 000
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
+420 469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

Hledání

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Možnosti rozšíření
Konvertor dle typu
Technologie konvertoru
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 31 produktů
Stav
Výrobce
Možnosti rozšířeníKonvertor dle typuTechnologie konvertoru

D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 km

-457 Kč
Sleva -457 Kč
3 606 Kč4 063 Kč bez DPH
na dotaz
3 606 Kč4 063 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.

D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 km

-1 069 Kč
Sleva -1 069 Kč
8 412 Kč9 481 Kč bez DPH
na dotaz
8 412 Kč9 481 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.

D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter, do 550 m

-509 Kč
Sleva -509 Kč
4 006 Kč4 515 Kč bez DPH
na dotaz
4 006 Kč4 515 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.

Intellinet 10GbE konvertor, 1x SFP+ slot, 1x 10GBase-T RJ45 port

-228 Kč
Novinka
Sleva -228 Kč
Novinka
4 765 Kč4 993 Kč bez DPH
na dotaz
4 765 Kč4 993 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.

Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX (RJ45) na 100Base-FX (SC) multimode, 2 km

-73 Kč
Sleva -73 Kč
904 Kč977 Kč bez DPH
na dotaz
904 Kč977 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.

Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 km

-73 Kč
Sleva -73 Kč
904 Kč977 Kč bez DPH
na dotaz
904 Kč977 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.

Intellinet Gigabit Ethernet konvertor, 1000Base-T na 1000Base-SX (SC) Multi-Mode, 220 m

-163 Kč
Sleva -163 Kč
1 958 Kč2 121 Kč bez DPH
na dotaz
1 958 Kč2 121 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.

Intellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, 10/100/1000Base-TX na SFP slot

-69 Kč
Sleva -69 Kč
1 087 Kč1 156 Kč bez DPH
na dotaz
1 087 Kč1 156 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.

Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)

-234 Kč
Doprodej
Sleva -234 Kč
Doprodej
1 159 Kč1 393 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 159 Kč1 393 Kč bez DPH
Porovnat
Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100Base-TX - 100Base-FX (ST), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x97mm), bridge..

Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)

-225 Kč
Doprodej
Sleva -225 Kč
Doprodej
1 117 Kč1 342 Kč bez DPH
na dotaz
1 117 Kč1 342 Kč bez DPH
Porovnat
Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100Base-TX - 100Base -FX (SC), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x110mm), bridge.

Planet konvertor FTP-802, 10/100BaseFX (SC), PoE injektor 802.3af

-934 Kč
Sleva -934 Kč
1 153 Kč2 087 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
1 153 Kč2 087 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode.

Planet konvertor GT-1205A, 1x 10/100/1000Base-T, 2x SFP

-503 Kč
Novinka
Sleva -503 Kč
Novinka
2 082 Kč2 585 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
2 082 Kč2 585 Kč bez DPH
Porovnat
1x 10/100/1000Base-T, 2x SFP.
Zpracování dat
Schovat