Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 469 811 000
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
+420 469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Routery, wifi, IP, rozvaděče
  3. Konvertory
  4. TP-Link MC110CS - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, SM, 20km

TP-Link MC110CS - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, SM, 20km

Sleva -237 Kč
Akce
TP-Link MC110CS - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, SM, 20km
Výrobce:TP-link
Kód produktu:i8_438051
Part number:MC110CS
EAN:6935364030407
Záruka:60 Měsíc(ů)
Dostupnost:
Ihned k odeslání Zboží je na centrálním skladu dodavatele, připraveno ihned k expedici v případě objednávky do 16:59
k odeslání: 4 ks
Původní cena:932 Kč
Sleva:-237 Kč
Cena s DPH:695 Kč
574.38 Kč bez DPH
Dnes objednané zboží doručíme do 23.10.2018Termíny jsou platné, pokud zboží objednáte do 16:59 v pracovní den a mimo svátky. Zboží na prodejně bude k vyzvednutí následující pracovní den při objednání do 16:59. O doručení budete informování SMS či e-mailem.
Osobní odběr na prodejně ZDARMA.
Porovnat
ks
Možno nakoupit na splátky Splátková kalkulačka
Popis
Parametry produktu
Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.

The MC110CS is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Base-FX standards, the MC110CS is designed for use with single-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC110CS supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 1310nm on both transmitting and receiving data.

Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required) or with TP-LINK’s 19’’ system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, Auto negotiation of duplex mode on TX port, and front panel status LEDs. The MC110CS will transmit at extended fiber optic distances utilizing single-mode fiber up to 20 kilometers.

* Auto negotiation of 10/100Mbps and auto MID/MID-X for TX port.
* Provide switch configuration of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode for FX port.
* Extend fiber distance up to 20-60km.
* Easy-to-view LED indicators provide status to monitor network activity easily.
* External power supply.

Standards and Protocols
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Basic Function
Half/Full-Duplex transfer mode for FX port
Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Half Duplex Flow Control (Backpressure)
Extends fiber distance up to 20km

Ports
1 100M SC port
1 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)

Network Media
10BASE-T
UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)

1000BASE-T
UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)

1000BASE-FX
Single-mod Fiber

LED Indicators
PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD

Safety & Emission
FCC, CE

Dimensions (W*D*H)
3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm

Environment
Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?)
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Power Supply
External Power Adapter.
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps
Konvertor dle typu:LAN/optika singlemode
Zpracování dat
Schovat