Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Počítače, notebooky, příslušenství
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Typ příslušenství
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 902 produktů
Stav
Výrobce
Typ příslušenství

5 x Aruba Instant On 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver 1420 1930 1950 1960 ( 5 pack)

8 661 Kč
Ihned k odeslání
8 661 Kč
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

5 x Aruba Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver 1420 1820 1830 1930 1950 1960 ( 5 pack )

4 382 Kč
Ihned k odeslání
4 382 Kč
Porovnat
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEW

3 192 Kč
Ihned k odeslání
3 192 Kč
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba Instant On 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver 1420 1930 1950 1960

1 890 Kč
Ihned k odeslání
1 890 Kč
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba Instant On 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable

1 587 Kč
Ihned k odeslání
1 587 Kč
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba Instant On 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable

1 617 Kč
Ihned k odeslání
1 617 Kč
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver 1420 1820 1830 1930 1950 1960

946 Kč
Ihned k odeslání
946 Kč
Porovnat
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Aruba Instant On AP22 flush mount sleeve

291 Kč
Ihned k odeslání
291 Kč
Porovnat
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 1,5m, REFRESH

510 Kč
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
510 Kč
Porovnat
SFP+; Copper Twinax Cable 1,5m; REFRESH.

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 1m, REFRESH

1 091 Kč
Ihned k odeslání
1 091 Kč
Porovnat
SFP+; Copper Twinax Cable 1m; REFRESH.

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 3m, REFRESH

811 Kč
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
811 Kč
Porovnat
SFP+ Copper Twinax Cable 3m; REFRESH.

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 5m, REFRESH

1 629 Kč
Ihned k odeslání
1 629 Kč
Porovnat
SFP+ Copper Twinax Cable 5m; REFRESH.