Prodejna v Hlinsku funguje bez omezení. Nakupovat můžete jak osobně, tak pohodlně přes náš eshop. :-) zde
Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Počítače, notebooky, příslušenství
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Typ příslušenství
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 731 produktů
Stav
Výrobce
Typ příslušenství

12V/48W AC/DC pwr adptr 1.7/4.0mm

-467 Kč
Sleva -467 Kč
1 375 Kč1 842 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 375 Kč1 842 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

-2 344 Kč
Sleva -2 344 Kč
1 879 Kč4 223 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
1 879 Kč4 223 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable J9281D RENEW

-812 Kč
Sleva -812 Kč
1 696 Kč2 508 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 696 Kč2 508 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable

-2 717 Kč
Sleva -2 717 Kč
3 284 Kč6 001 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
3 284 Kč6 001 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable J9285D RENEW

-969 Kč
Sleva -969 Kč
2 841 Kč3 810 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
2 841 Kč3 810 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

-4 754 Kč
Sleva -4 754 Kč
2 326 Kč7 080 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
2 326 Kč7 080 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEW

-937 Kč
Sleva -937 Kč
2 206 Kč3 143 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
2 206 Kč3 143 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba Instant On 12V Power Adapter AP11 AP11D AP12 AP15 AP22

-145 Kč
Sleva -145 Kč
458 Kč603 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
458 Kč603 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).

Cisco Aironet Power Injector AIR-PWRINJ6

-2 238 Kč
Sleva -2 238 Kč
1 665 Kč3 903 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 665 Kč3 903 Kč bez DPH
Porovnat
AIR-PWRINJ6.

Cisco GLC-LH-SMD-RF, SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km, REFRESH

-5 702 Kč
Sleva -5 702 Kč
5 329 Kč11 031 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
5 329 Kč11 031 Kč bez DPH
Porovnat
SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km, REFRESH.

Cisco GLC-SX-MMD-RF, SFP Transceiver, GbE SX, MMF, 1km, REFRESH

-2 497 Kč
Sleva -2 497 Kč
2 716 Kč5 213 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
2 716 Kč5 213 Kč bez DPH
Porovnat
SFP Transceiver, GbE SX, MMF, 1km, REFRESH.

D-Link DEM-310GT 1000BaseLX Mini-GBIC SFP, 10 km

-183 Kč
Sleva -183 Kč
1 841 Kč2 024 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 841 Kč2 024 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat