Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 469 811 000
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
+420 469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

SFP Moduly

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Typ vlákna
Technologie SFP Modulu
Rozhraní modulu
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 63 produktů
Stav
Výrobce
Typ vláknaTechnologie SFP ModuluRozhraní modulu

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m

-88 Kč
Doprodej
Sleva -88 Kč
Doprodej
310 Kč398 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
310 Kč398 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m

-93 Kč
Doprodej
Sleva -93 Kč
Doprodej
335 Kč428 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
335 Kč428 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m

-99 Kč
Doprodej
Sleva -99 Kč
Doprodej
358 Kč457 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
358 Kč457 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m

-94 Kč
Doprodej
Sleva -94 Kč
Doprodej
402 Kč496 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
402 Kč496 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m

-110 Kč
Doprodej
Sleva -110 Kč
Doprodej
468 Kč578 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
468 Kč578 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 5m

-257 Kč
Doprodej
Sleva -257 Kč
Doprodej
539 Kč796 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
539 Kč796 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 5m.

MikroTik Q+85MP01D optický modul, QSFP+, 40Gbps, multimode, 850nm, 150m

-308 Kč
Novinka
Sleva -308 Kč
Novinka
1 371 Kč1 679 Kč bez DPH
na dotaz
1 371 Kč1 679 Kč bez DPH
Porovnat
QSFP+, 40Gbps, multimode, 850nm, 150m.

MikroTik Q+BC0003-S+, QSFP+ 40G brake-out kabel na 4x10G SFP+

-314 Kč
Novinka
Sleva -314 Kč
Novinka
1 397 Kč1 711 Kč bez DPH
na dotaz
1 397 Kč1 711 Kč bez DPH
Porovnat
Q+BC0003-S+, QSFP+ 40G brake-out kabel na 4x10G SFP+.

MikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1m

-166 Kč
Novinka
Sleva -166 Kč
Novinka
689 Kč855 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
689 Kč855 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1m.

MikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1m

-64 Kč
Sleva -64 Kč
685 Kč749 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
685 Kč749 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1m.

MikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3m

-77 Kč
Sleva -77 Kč
934 Kč1 011 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
934 Kč1 011 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3m.

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

-161 Kč
Sleva -161 Kč
541 Kč702 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
541 Kč702 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G.
Zpracování dat
Schovat