Prodejna v Hlinsku funguje bez omezení. Nakupovat můžete jak osobně, tak pohodlně přes náš eshop. :-) zde
Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

Konvertory

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Možnosti rozšíření
Konvertor dle typu
Technologie konvertoru
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 50 produktů
Stav
Výrobce
Možnosti rozšířeníKonvertor dle typuTechnologie konvertoru

Planet GT-1205A Konvertor, 1x 10/100/1000Base-T RJ-45, 2x 100/1000Base-X SFP

-632 Kč
Novinka
Sleva -632 Kč
Novinka
2 140 Kč2 772 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
2 140 Kč2 772 Kč bez DPH
Porovnat
Konvertor, 1x 10/100/1000Base-T RJ-45, 2x 100/1000Base-X SFP.

Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX

-320 Kč
Sleva -320 Kč
1 172 Kč1 492 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 172 Kč1 492 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode; Možnosti rozšíření:Modularita konvertoru.

Planet MC-1500R, 15 slotů pro media konverotry, 19"/2,5U, napájení AC 230V, možno dokoupit DC 48V zdroj (redundance)

-2 243 Kč
Novinka
Sleva -2 243 Kč
Novinka
7 245 Kč9 488 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
7 245 Kč9 488 Kč bez DPH
Porovnat
15 slotů pro media konverotry, 19"/2,5U, napájení AC 230V, možno dokoupit DC 48V zdroj (redundance).

Planet MC-1500R48, 15 slotů pro media konverotry, 19"/2,5U, napájení DC 48V, možno dokoupit AC 230V zdroj (redundance)

-2 204 Kč
Novinka
Sleva -2 204 Kč
Novinka
7 124 Kč9 328 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
7 124 Kč9 328 Kč bez DPH
Porovnat
15 slotů pro media konverotry, 19"/2,5U, napájení DC 48V, možno dokoupit AC 230V zdroj (redundance).

Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC)

-447 Kč
Sleva -447 Kč
1 632 Kč2 079 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
1 632 Kč2 079 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode.

Planet redundantní zdroj AC 230V pro MC-1500R a MC-1500R48

-721 Kč
Novinka
Sleva -721 Kč
Novinka
2 429 Kč3 150 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
2 429 Kč3 150 Kč bez DPH
Porovnat
redundantní zdroj AC 230V pro Planet MC-1500R a MC-1500R48.

Planet redundantní zdroj DC 48V pro MC-1500R a MC-1500R48

-486 Kč
Novinka
Sleva -486 Kč
Novinka
1 757 Kč2 243 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 757 Kč2 243 Kč bez DPH
Porovnat
redundantní zdroj DC 48V pro Planet MC-1500R a MC-1500R48.

Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/1000Base-LX (SC)

-460 Kč
Sleva -460 Kč
1 672 Kč2 132 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 672 Kč2 132 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor pro optiku typu: Single mode kabely.

Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11

-700 Kč
Sleva -700 Kč
2 315 Kč3 015 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
2 315 Kč3 015 Kč bez DPH
Porovnat
Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11.

Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11

-791 Kč
Novinka
Sleva -791 Kč
Novinka
2 629 Kč3 420 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
2 629 Kč3 420 Kč bez DPH
Porovnat
Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11.

TP-Link MC100CM [Média konvertor sítě Fast Ethernet, pro MM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušení UPC, dosah do 2,5km]

-22 Kč
Sleva -22 Kč
727 Kč749 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
727 Kč749 Kč bez DPH
Porovnat
Média konvertor sítě Fast Ethernet pro MM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušení UPC, dosah do 2,5km.

TP-Link MC110CS [Média konvertor sítě Fast Ethernet, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, dosah do 20km]

-22 Kč
Akce
Sleva -22 Kč
Akce
727 Kč749 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
727 Kč749 Kč bez DPH
Porovnat
Média konvertor sítě Fast Ethernet pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, dosah do 20km.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat