Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

Konvertory

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Možnosti rozšíření
Konvertor dle typu
Technologie konvertoru
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 52 produktů
Stav
Výrobce
Možnosti rozšířeníKonvertor dle typuTechnologie konvertoru

Planet GT-1205A Konvertor, 1x 10/100/1000Base-T RJ-45, 2x 100/1000Base-X SFP

-707 Kč
Novinka
Sleva -707 Kč
Novinka
2 438 Kč3 145 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
2 438 Kč3 145 Kč bez DPH
Porovnat
Konvertor, 1x 10/100/1000Base-T RJ-45, 2x 100/1000Base-X SFP.

Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX

-330 Kč
Sleva -330 Kč
1 268 Kč1 598 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 268 Kč1 598 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode; Možnosti rozšíření:Modularita konvertoru.

Planet MC-1500R48, 15 slotů pro media konverotry, 19"/2,5U, napájení DC 48V, možno dokoupit AC 230V zdroj (redundance)

-3 816 Kč
Novinka
Sleva -3 816 Kč
Novinka
6 206 Kč10 022 Kč bez DPH
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
6 206 Kč10 022 Kč bez DPH
Porovnat
15 slotů pro media konverotry, 19"/2,5U, napájení DC 48V, možno dokoupit AC 230V zdroj (redundance).

Planet redundantní zdroj AC 230V pro MC-1500R a MC-1500R48

-3 001 Kč
Novinka
Sleva -3 001 Kč
Novinka
1 042 Kč4 043 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 042 Kč4 043 Kč bez DPH
Porovnat
redundantní zdroj AC 230V pro Planet MC-1500R a MC-1500R48.

Planet redundantní zdroj DC 48V pro MC-1500R a MC-1500R48

-1 709 Kč
Novinka
Sleva -1 709 Kč
Novinka
947 Kč2 656 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
947 Kč2 656 Kč bez DPH
Porovnat
redundantní zdroj DC 48V pro Planet MC-1500R a MC-1500R48.

Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11

-768 Kč
Sleva -768 Kč
2 593 Kč3 361 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
2 593 Kč3 361 Kč bez DPH
Porovnat
Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11.

Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11

-900 Kč
Novinka
Sleva -900 Kč
Novinka
3 040 Kč3 940 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
3 040 Kč3 940 Kč bez DPH
Porovnat
Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11.

Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45

-834 Kč
Sleva -834 Kč
2 817 Kč3 651 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
2 817 Kč3 651 Kč bez DPH
Porovnat
Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45.

TP-Link MC100CM [Média konvertor sítě Fast Ethernet, pro MM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušení UPC, dosah do 2,5km]

-90 Kč
Sleva -90 Kč
661 Kč751 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
661 Kč751 Kč bez DPH
Porovnat
Média konvertor sítě Fast Ethernet pro MM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušení UPC, dosah do 2,5km.

TP-Link MC110CS [Média konvertor sítě Fast Ethernet, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, dosah do 20km]

-167 Kč
Akce
Sleva -167 Kč
Akce
584 Kč751 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
584 Kč751 Kč bez DPH
Porovnat
Média konvertor sítě Fast Ethernet pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, dosah do 20km.

TP-Link MC111CS [WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS112CS s 1310/1550nm Tx/Rx]

-90 Kč
Sleva -90 Kč
661 Kč751 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
661 Kč751 Kč bez DPH
Porovnat
WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS112CS s 1310/1550nm Tx/Rx.

TP-Link MC112CS [WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS111CS s 1550/1310nm Tx/Rx]

-90 Kč
Sleva -90 Kč
661 Kč751 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
661 Kč751 Kč bez DPH
Porovnat
WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS111CS s 1550/1310nm Tx/Rx.