Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

Konvertory

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Možnosti rozšíření
Konvertor dle typu
Technologie konvertoru
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 38 produktů
Stav
Výrobce
Možnosti rozšířeníKonvertor dle typuTechnologie konvertoru

D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter, do 2 km

-197 Kč
Sleva -197 Kč
2 047 Kč2 244 Kč bez DPH
na dotaz
2 047 Kč2 244 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.

D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 km

-348 Kč
Sleva -348 Kč
3 612 Kč3 960 Kč bez DPH
na dotaz
3 612 Kč3 960 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.

D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 km

-949 Kč
Sleva -949 Kč
8 290 Kč9 239 Kč bez DPH
na dotaz
8 290 Kč9 239 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.

D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter, do 550 m

-386 Kč
Sleva -386 Kč
4 013 Kč4 399 Kč bez DPH
na dotaz
4 013 Kč4 399 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.

D-Link DMC-G01LC 10/100/1000Base-T to SFP Standalone Media Converter

-58 Kč
Novinka
Sleva -58 Kč
Novinka
787 Kč845 Kč bez DPH
na dotaz
787 Kč845 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps, Gigabit Ethernet 1000Mbps.

Intellinet 10GbE konvertor, 1x SFP+ slot, 1x 10GBase-T RJ45 port

-200 Kč
Novinka
Sleva -200 Kč
Novinka
4 666 Kč4 866 Kč bez DPH
na dotaz
4 666 Kč4 866 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.

Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX (RJ45) na 100Base-FX (SC) multimode, 2 km

-63 Kč
Sleva -63 Kč
889 Kč952 Kč bez DPH
na dotaz
889 Kč952 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.

Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 km

-63 Kč
Sleva -63 Kč
889 Kč952 Kč bez DPH
na dotaz
889 Kč952 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.

Intellinet Gigabit Ethernet konvertor, 1000Base-T na 1000Base-SX (SC) Multi-Mode, 220 m

-141 Kč
Sleva -141 Kč
1 926 Kč2 067 Kč bez DPH
na dotaz
1 926 Kč2 067 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.

Intellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, 10/100/1000Base-TX na SFP slot

-56 Kč
Sleva -56 Kč
1 070 Kč1 126 Kč bez DPH
na dotaz
1 070 Kč1 126 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.

Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)

-223 Kč
Doprodej
Sleva -223 Kč
Doprodej
1 170 Kč1 393 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 170 Kč1 393 Kč bez DPH
Porovnat
Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100Base-TX - 100Base-FX (ST), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x97mm), bridge..

Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)

-214 Kč
Doprodej
Sleva -214 Kč
Doprodej
1 128 Kč1 342 Kč bez DPH
na dotaz
1 128 Kč1 342 Kč bez DPH
Porovnat
Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100Base-TX - 100Base -FX (SC), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x110mm), bridge.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat