Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

Konvertory

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Možnosti rozšíření
Konvertor dle typu
Technologie konvertoru
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 40 produktů
Stav
Výrobce
Možnosti rozšířeníKonvertor dle typuTechnologie konvertoru

D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter, do 2 km

-241 Kč
Sleva -241 Kč
2 129 Kč2 370 Kč bez DPH
na dotaz
2 129 Kč2 370 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.

D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 km

-429 Kč
Sleva -429 Kč
3 754 Kč4 183 Kč bez DPH
na dotaz
3 754 Kč4 183 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.

D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 km

-1 094 Kč
Sleva -1 094 Kč
8 665 Kč9 759 Kč bez DPH
na dotaz
8 665 Kč9 759 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.

D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter, do 550 m

-476 Kč
Sleva -476 Kč
4 171 Kč4 647 Kč bez DPH
na dotaz
4 171 Kč4 647 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.

D-Link DMC-G01LC 10/100/1000Base-T to SFP Standalone Media Converter

-71 Kč
Novinka
Sleva -71 Kč
Novinka
821 Kč892 Kč bez DPH
na dotaz
821 Kč892 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps, Gigabit Ethernet 1000Mbps.

Intellinet 10GbE konvertor, 1x SFP+ slot, 1x 10GBase-T RJ45 port

-262 Kč
Novinka
Sleva -262 Kč
Novinka
4 878 Kč5 140 Kč bez DPH
na dotaz
4 878 Kč5 140 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.

Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX (RJ45) na 100Base-FX (SC) multimode, 2 km

-79 Kč
Sleva -79 Kč
926 Kč1 005 Kč bez DPH
na dotaz
926 Kč1 005 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.

Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 km

-79 Kč
Sleva -79 Kč
926 Kč1 005 Kč bez DPH
na dotaz
926 Kč1 005 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.

Intellinet Gigabit Ethernet konvertor, 1000Base-T na 1000Base-SX (SC) Multi-Mode, 220 m

-222 Kč
Sleva -222 Kč
1 961 Kč2 183 Kč bez DPH
na dotaz
1 961 Kč2 183 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.

Intellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, 10/100/1000Base-TX na SFP slot

-77 Kč
Sleva -77 Kč
1 113 Kč1 190 Kč bez DPH
na dotaz
1 113 Kč1 190 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.

Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)

-205 Kč
Doprodej
Sleva -205 Kč
Doprodej
1 309 Kč1 514 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 309 Kč1 514 Kč bez DPH
Porovnat
Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100Base-TX - 100Base-FX (ST), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x97mm), bridge..

Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)

-337 Kč
Doprodej
Sleva -337 Kč
Doprodej
1 259 Kč1 596 Kč bez DPH
na dotaz
1 259 Kč1 596 Kč bez DPH
Porovnat
Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100Base-TX - 100Base -FX (SC), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x110mm), bridge.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat