V termínu od 28.9. do 2.10.2022 je prodejna v Hlinsku UZAVŘENA z důvodu stěhování na jinou adresu. Pro příjem a výdej balíků z PPL a eshopu prosím ZVONIT. ☎️ Infolinky mohou být nedostupné! Eshop funguje bez omezení.  zde
Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

Konvertory

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Možnosti rozšíření
Konvertor dle typu
Technologie konvertoru
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 48 produktů
Stav
Výrobce
Možnosti rozšířeníKonvertor dle typuTechnologie konvertoru

Planet GT-1205A Konvertor, 1x 10/100/1000Base-T RJ-45, 2x 100/1000Base-X SFP

-466 Kč
Sleva -466 Kč
2 673 Kč3 139 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
2 673 Kč3 139 Kč bez DPH
Porovnat
Konvertor, 1x 10/100/1000Base-T RJ-45, 2x 100/1000Base-X SFP.

Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX

-221 Kč
Sleva -221 Kč
1 485 Kč1 706 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 485 Kč1 706 Kč bez DPH
Porovnat
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode; Možnosti rozšíření:Modularita konvertoru.

Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11

-533 Kč
Sleva -533 Kč
2 944 Kč3 477 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
2 944 Kč3 477 Kč bez DPH
Porovnat
Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11.

Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11

-206 Kč
Sleva -206 Kč
3 728 Kč3 934 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
3 728 Kč3 934 Kč bez DPH
Porovnat
Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11.

TP-Link MC100CM [Média konvertor sítě Fast Ethernet, pro MM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušení UPC, dosah do 2,5km]

-77 Kč
Sleva -77 Kč
674 Kč751 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
674 Kč751 Kč bez DPH
Porovnat
Média konvertor sítě Fast Ethernet pro MM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušení UPC, dosah do 2,5km.

TP-Link MC110CS [Média konvertor sítě Fast Ethernet, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, dosah do 20km]

-77 Kč
Sleva -77 Kč
674 Kč751 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
674 Kč751 Kč bez DPH
Porovnat
Média konvertor sítě Fast Ethernet pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, dosah do 20km.

TP-Link MC111CS [WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS112CS s 1310/1550nm Tx/Rx]

-77 Kč
Sleva -77 Kč
674 Kč751 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
674 Kč751 Kč bez DPH
Porovnat
WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS112CS s 1310/1550nm Tx/Rx.

TP-Link MC112CS [WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS111CS s 1550/1310nm Tx/Rx]

-77 Kč
Sleva -77 Kč
674 Kč751 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
674 Kč751 Kč bez DPH
Porovnat
WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS111CS s 1550/1310nm Tx/Rx.

TP-Link MC200CM [Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, pro MM vlákna, 850nm, konektor SC s broušením UPC, do 550m]

-100 Kč
Sleva -100 Kč
831 Kč931 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
831 Kč931 Kč bez DPH
Porovnat
Gigabitový média konvertor sítě Ethernet pro MM vlákna, 850nm, konektor SC s broušením UPC, do 550m.

TP-Link MC210CS [Gigabitový média konvertor sítě Etherne, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, do 15km]

-100 Kč
Sleva -100 Kč
831 Kč931 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
831 Kč931 Kč bez DPH
Porovnat
Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, do 15km.

TP-Link MC220L [Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, SFP slot]

-56 Kč
Sleva -56 Kč
455 Kč511 Kč bez DPH
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
455 Kč511 Kč bez DPH
Porovnat
Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, SFP slot.

TP-Link TL-FC111A-20 [10/100 Mbps WDM Media Converter]

-46 Kč
Sleva -46 Kč
355 Kč401 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
355 Kč401 Kč bez DPH
Porovnat
10/100 Mbps WDM Media Converter.