V termínu od 28.9. do 2.10.2022 je prodejna v Hlinsku UZAVŘENA z důvodu stěhování na jinou adresu. Pro příjem a výdej balíků z PPL a eshopu prosím ZVONIT. ☎️ Infolinky mohou být nedostupné! Eshop funguje bez omezení.  zde
Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Servery, rozvaděče a zálohování
  3. Optická kabeláž
  4. Solarix Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM2 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM2-3M-D

Solarix Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM2 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM2-3M-D

Doprodej
Solarix Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM2 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM2-3M-D
Výrobce:Solarix
Kód produktu:i8_10102125
Part number:70231135
EAN:10102125
Záruka:60 Měsíc(ů)
Dostupnost:
na dotaz ZBOŽÍ NENÍ AKTUÁLNĚ SKLADEM. O SKLADOVÉ DOSTUPNOSTI SE INFORMUJTE NA EMAILU, NEBO SI NASTAVTE NÍŽE " SLEDOVAT CENU "
Cena s DPH:229 Kč
189.26 Kč bez DPH
Dnes objednané zboží můžeme doručit do Termíny jsou platné, pokud zboží objednáte do 16:20 v pracovní den a mimo svátky. Zboží na prodejně bude k vyzvednutí následující pracovní den při objednání do 16:30. O doručení budete informování SMS či e-mailem.
Osobní odběr na prodejně ZDARMA.
ks
Popis
Parametry produktu

Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM2 3m duplex

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 3m

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních.

Technické informace
Plášť: LSOH
Konektor: LC/LC
Broušení ferule: UPC/UPC
Průměr ferule: 1.25 mm/1.25 mm
Typ vlákna: G.651.1 OM2
Délka: 3 m
Max. zpětný útlum: >35 dB
Max. vložný útlum: <0.3 dB
Cykly připojení odpojení: min. 1000
Rozměr vlákna: 50.5/125 µm
Průměr primární ochrany vlákna: 250 µm
Průměr sekundární ochrany vlákna: 900 µm
Vnější průměr simplexního kabelu: 2.0 mm
Tahový prvek: aramidová příze
.
Typ vlákna:Multimode
Typ kabelu:Patch kabel
Typ konektoru:LC