Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Routery, wifi, IP, rozvaděče
  3. SFP Moduly
  4. Cisco SFP-10G-LR-S=, SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10km

Cisco SFP-10G-LR-S=, SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10km

Sleva -2 238 Kč
Cisco SFP-10G-LR-S=, SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10km
Výrobce:Cisco
Kód produktu:i8_839321
Part number:SFP-10G-LR-S=
EAN:882658782497
Záruka:24 měsíců (IČ 12 měsíců)
Dostupnost:
na dotaz Zboží může být skladem. O počtu se informujte. Po případném objednání sdělíme termín dodání.
Původní cena:27 409 Kč
Sleva:-2 238 Kč
Cena s DPH:25 171 Kč
20 802.48 Kč bez DPH
Dnes objednané zboží můžeme doručit do neznámý datum.Termíny jsou platné, pokud zboží objednáte do 16:20 v pracovní den a mimo svátky. Zboží na prodejně bude k vyzvednutí následující pracovní den při objednání do 16:30. O doručení budete informování SMS či e-mailem.
Osobní odběr na prodejně ZDARMA.
Porovnat
ks
Popis
Parametry produktu

Cisco 10GBASE-LR SFP+ transceiver


10GBASE-LR SFP+ single-mode transceiver, dosah až 10km

Technické specifikace:





























Provedení Single-mode (SMF)
Kabeláž 10GBASE-LR
Typ konektoru LC/PC
Vlnová délka 1310 nm
Maximální vzdálenost 10 km
Rychlost přenosu 10 Gbps
Rozměry 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnost 75 g


Stránky produktu:
target="_blank">https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/transceiver-modules/data_sheet_c78-455693.html


Seznam kompatibility:
target="_blank">https://tmgmatrix.cisco.com/home.

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat