Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Routery, wifi, IP, rozvaděče
  3. SFP Moduly
  4. MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-55DLC80D, SM, 80km, 1.25G, 1550nm, LC duplexní

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-55DLC80D, SM, 80km, 1.25G, 1550nm, LC duplexní

Sleva -118 Kč
Novinka
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-55DLC80D, SM, 80km, 1.25G, 1550nm, LC duplexní
Výrobce:MikroTik
Kód produktu:i8_1017150
Part number:S-55DLC80D
EAN:1017150
Záruka:24 Měsíc(ů)
Dostupnost:
na dotaz Zboží může být skladem. O počtu se informujte. Po případném objednání sdělíme termín dodání.
Původní cena:944 Kč
Sleva:-118 Kč
Cena s DPH:826 Kč
682.64 Kč bez DPH
Dnes objednané zboží můžeme doručit do neznámý datum.Termíny jsou platné, pokud zboží objednáte do 16:20 v pracovní den a mimo svátky. Zboží na prodejně bude k vyzvednutí následující pracovní den při objednání do 16:30. O doručení budete informování SMS či e-mailem.
Osobní odběr na prodejně ZDARMA.
Porovnat
ks
Popis
Parametry produktu

MikroTik S-55DLC80D



S-55DLC80D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1550nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 80km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".






Technické specifikace:



















Kód produktu S-55DLC80D
Rychlost 1.25G
Vlnová délka 1550nm
Vid Jednovidový (SM - Single Mode)
Max. vzdálenost spoje 80km
Konektor LC duplexní
Formát SFP

Užitečné odkazy:






.
Typ vlákna:Singlemode
Technologie SFP Modulu:1000 Mbps
Rozhraní modulu:SFP/miniGBIC
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat