Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

D-Link DEM-431XT 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

Sleva -914 Kč
D-Link DEM-431XT 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m
Výrobce:D-Link
Kód produktu:i8_176846
Part number:DEM-431XT
EAN:790069353130
Záruka:24 Měsíc(ů)
Dostupnost:
na dotaz Zboží může být skladem. O počtu se informujte. Po případném objednání sdělíme termín dodání.
Původní cena:7 779 Kč
Sleva:-914 Kč
Cena s DPH:6 865 Kč
5 673.55 Kč bez DPH
Dnes objednané zboží můžeme doručit do neznámý datum.Termíny jsou platné, pokud zboží objednáte do 16:20 v pracovní den a mimo svátky. Zboží na prodejně bude k vyzvednutí následující pracovní den při objednání do 16:30. O doručení budete informování SMS či e-mailem.
Osobní odběr na prodejně ZDARMA.
Porovnat
ks
Popis
Parametry produktu
10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m
- Without DDM
- 80m: OM1 & OM2
- 300m: OM3.
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat